לימודי נגרות

האם נכונה העובדה כי כל אחד מאתנו אוהב לפחות תכונה אחת של עץ? בין אם מדובר במראה הייחודי של עץ מסוים כצומח וגדל בטבע או כמנוסר ומשמש כרהיט/ריצוף או חיפוי, ובין אם מדובר דווקא בריחו המיוחד (והמשכר לדעת רבים), ובמגעו החמים.

נראה שהתשובה לשאלה היא חיובית וכי אכן כל אחד חש חיבור טבעי לעץ.

העץ מלווה וילווה אותנו כל חיינו ויימצא תמיד סביבנו. אנו נעזרים בו, בין היתר, לבעירה עבור חימום ו/או בישול, לבניית בתינו, ליצירת רהיטינו, כלינו ועוד ועוד.

מכאן שלא רק הכלב הוא ידידו הטוב של האדם אלא גם העץ.

מתוך החיבור הטבעי והגדול שיש בין בני האדם לעץ, רבים רוצים ושואפים ליצור בו. לימודי נגרות הם הדבר שמאפשר להגשים זאת.

קיימות נגריות רבות העוסקות אך ורק בייצור מוצרים מעץ, ומקומות מאוד מסוימים בהם לומדים גם נגרות.קורס נגרות במרכז

ההיצע הנמוך יחסית של מקומות ללימודי נגרות בארץ מסמן את אזור המרכז כאזור בו ניתן למצוא בקלות רבה יותר סדנאות ללימודי נגרות במרכז ולהתמקצעות ברמות שונות בתחום זה.

ללמוד נגרות במקום הנכון – קורס נגרות במרכז

סדנת נגרות במרכז או קורס נגרות במרכז, בין אם מדובר בסדרת מפגשים קצרה ללימוד בסיסי ובין אם מדובר ברצף של מספר רב יותר של מפגשים ללימוד ספציפי בתחום הנגרות, מאפשר לאנשים בגילאים שונים ובעלי יכולות וכישורים בדרגות שונות להגיע מכל קצוות הארץ ולהגשים את חלומם ליצור בעץ.

לימודי נגרות במרכז הארץ מאפשרים, מעבר לקרבה הפיסית למגוון עסקים המציעים לרכישה חומרי גלם ומכשור מקצועי לעוסקים בנגרות, גם נוחות הגעה בתחבורה ציבורית מגוונת.

לימודי נגרות בתל אביב שיכינו אתכם לדבר האמיתי

הלימודים עצמם מעניקים ידע במגוון סוגי העצים הקיימים ותכונותיהם, ידע תיאורטי ומעשי במגוון אפשרויות, טכניקות ודרכי העבודה עם העצים השונים ובהתאמה לרהיט או האביזר שמעוניינים ליצור, הכרת כלי העבודה השונים והשימוש הייחודי בכל אחד מהם.

יתרון נוסף להשתלם דווקא במרכז הארץ בנגרות היא העובדה כי היצע עבודות נגרות במרכז עבור אנשים שהתמקצעו בתחום, הינו גדול יחסית.

לסיכומו של דבר, המעוניינים במסגרות המציעות לימודי נגרות תל אביב והסביבה הם היעד המתאים לכך.

מחפשים כתובת מקצועית שתוכל לספק לכם את זה? בית הספר לנגרות של דיויד הריסון מציע לכם קורסים וסדנאות בתחום, שמציעים את כל הכלים הנדרשים לאלה המעוניינים ללמוד, להתפתח ולהיחשף לתחום ייחודי.

לסקירת האפשרויות השונות של לימודי נגרות בתל אביב, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר דרך האתר או בטלפון – 052-3896897

מוזמנים לשתף!
דיויד הריסון

דיויד הריסון

אומן עץ
מתמחה בנגרות כפרית מסורתית

גיליתי את אהבתי לעבודות עץ כבר משחר ילדותי במרחבים הכפריים של בריטניה.
את בית הספר לנגרות בישראל הקמנו אני וטל לפני 20 שנה!

אני מאמין גדול בעבודה עם עץ כדרך למימוש עצמי הנאה ומרחב למידה ומזמין אותכם להצטרף לאחד מהקורסים והסדנאות והחויתיות שלנו!

צרו איתנו קשר!

מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

קורס יסודות הנגרות
קורס מוכר ע"י משרד העבודה

בית הספר לנגרות כפרית מזמין אותך לקורס נגרות מעשי וחוויתי, עבודה בעץ תוך לימוד טכניקות ייחודיות והיכרות עם כלי עבודה בנגרות באווירה כפרית בקיבוץ העוגן.

סדנאות חוויתיות בעץ

סדנאות חוויתיות לזוגות, משפחות גימלאים, צוותי עובדים ועוד!

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים