קורס נגרות למבוגרים

אנשים רבים, נשים וגברים, חולמים להפוך תחביב למקצוע או לפחות לעיסוק מתמשך שמניב תוצרים. רבים הם המעוניינים והפונים לתחומי היצירה השונים והמגוונים משום שלכל אחד הצורך הטבעי לבטא את עצמו, את מחשבותיו, תחושותיו וכישרונותיו. עם השנים קורה לעיתים שחלומותינו נזנחים והשאיפה לעסוק במשהו שיש לנו אליו תשוקה ורצון גדולים מסתתרת מאחורי משימות החיים השונות. הסיבות לכך מגוונות אבל עם התבגרותנו והשנים שחולפות קורה לא פעם שסדרי העדיפויות שלנו משתנים, שנוסף לנו זמן של פנאי, שאנחנו מבינים כמה חשוב ומהותי להשקיע בעצמנו ולהגשים את חלומותינו.

ללמוד גם בגילאים המבוגרים

אפשרות נהדרת, מהנה ומלאה בסיפוק עצמי היא חוג נגרות למבוגרים. בחוגי הנגרות המתקיימים במקומות שונים בארץ, כחלק ממסגרות לימודיות אחרות או כחוגים בפני עצמם במקום פרטי כגון נגרייה או בית ספר פרטי לנגרות, ניתן שפע של ידע ושפע של זמן התנסות בעבודת הנגרות על מרכיביה השונים. כאשר מדובר בחוג הכוונה לרב היא השתתפות במספר מפגשים בימים ובשעות קבועים לקבלת ידע נרחב ואף רכישת מקצוע המאפשרים יצירת פריטי נגרות מגוונים בדרגות קושי ומורכבות שונים. בחוג רוכשים ידע לגבי סוגי העצים ותכונותיהם, לגבי שיטות העבודה, כלי העבודה הידניים והמכניים ועוד. לרב הקבוצות מורכבות ממספר לא רב של משתתפים כך שכל אחד מקבל מרחב להתנסות ועבודה וכמובן היחס האישי הנדרש מהמורה/מדריך.

אולם ישנם אנשים המעוניינים בחוויה קצרה יותר, בטעימה ממוקדת של עבודת הנגרות. להם מוצעת סדנת נגרות למבוגרים אשר גם בה נרכש ידע אך הוא בסיסי יותר. אולם גם מסדנה חווייתית וקצרה יוצאים מלאי סיפוק ועונג וכמובן מתחדשים בפריט מעוצב ומיוצר באופן אישי. סדנת נגרות יכולה להוות גם מתנה מקורית עבור בן משפחה או חבר החוגג אירוע מסוים, כגון חגיגת יום הולדת עגול, יציאה לפנסיה ועוד, וכן מפגש זוגי או מפגש של קבוצת חברים וחברות הבאים להנות ולחוות ביחד.

בין אם תבחרו בחוג או בסדנה, תרכשו ידע המאפשר לא רק לעבור ליד העץ, לגעת בו ולדמיין מה היינו יוצרים איתו אלא באמת ליצור. באמת לייצר פריט פרקטי או קישוטי העונה לטעמנו ולצרכינו.

מחפשים תחביב חדש ומיוחד? עץ ונגרות מעניינים ומושכים אתכם? בית הספר לנגרות של דיויד הריסון הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. בית הספר מציע לכם מגוון של קורסים וסדנאות בתחום, המתאימים הן לחובבנים והן למקצוענים בכל הגילאים. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 052-3896897

מוזמנים לשתף!
דיויד הריסון

דיויד הריסון

אומן עץ
מתמחה בנגרות כפרית מסורתית

גיליתי את אהבתי לעבודות עץ כבר משחר ילדותי במרחבים הכפריים של בריטניה.
את בית הספר לנגרות בישראל הקמנו אני וטל לפני 20 שנה!

אני מאמין גדול בעבודה עם עץ כדרך למימוש עצמי הנאה ומרחב למידה ומזמין אותכם להצטרף לאחד מהקורסים והסדנאות והחויתיות שלנו!

צרו איתנו קשר!

מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

קורס יסודות הנגרות
קורס מוכר ע"י משרד העבודה

בית הספר לנגרות כפרית מזמין אותך לקורס נגרות מעשי וחוויתי, עבודה בעץ תוך לימוד טכניקות ייחודיות והיכרות עם כלי עבודה בנגרות באווירה כפרית בקיבוץ העוגן.

סדנאות חוויתיות בעץ

סדנאות חוויתיות לזוגות, משפחות גימלאים, צוותי עובדים ועוד!

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים